STAROSTLIVOSŤ O LATEXOVÉ OBLEČENIE A POMÔCKY

Ako sa správne starať o latexové produkty?

Ďalší z obľúbených fetišov – čo môže byť vzrušujúcejšie ako dotyk, pohľad a vôňa latexu? Pocit zovretia v druhej koži a špecifická vôňa latexu dostáva mnohých do extázy.

V našej ponuke máme latexové oblečenie ale aj rôzne pomôcky. Povedzme si viac ako s latexovými produktmi zaobchádzať. Keďže sa nejedná o lacnú záležitosť, venujte starostlivosti zvýšenú pozornosť.

Pri obliekaní sa vyhnite používaniu ostrých predmetov, ktoré môžu produkt poškrabať alebo roztrhnúť – prstene, náramky, náhrdelníky ale aj dlhé nechty.

  • Latex môžete obliekať pomocou špeciálneho latexového spreja, čím dosiahnete ten pravý latexový lesk. Sprej môžete nastriekať zvonka aj zvnútra, pre ľahšie vkĺznutie do odevu. Tento spôsob odporúčame.

  • Latexové produkty môžete obliekať aj pomocou púdru (poprášiť odev zvnútra) alebo bez použitia, tzv. na sucho. Odporúčame použitie produktov na to určených, aby nedošlo k znehodnoteniu.

Po použití je nutné produkt umyť v mydlovej vode, následne nechať vyschnúť alebo jemne poutierať. Uschovávajte latexové produkty na tmavom a suchom mieste.