Čo je BDSM?

Bondage & Discipline, Domination & Submission, Sadism & Masochism

Vo väčšine prípadov ide o vzťah nadriadený – podriadený. (Domina, Pani, subík, otrok, .. atď.) Ich vzťah je spojený s pre niekoho drsnejšími praktikami. Vo svete BDSM sa široko uplatnia rôzne fetiše (latex, ageplay, dogplay, roleplay, spanking, foot fetish, atď.), využíva sa široká paleta erotických pomôcok – z tých si môžete vybrať z našej ponuky – či už putá, obojky, vodítka, možností je veľa…

Bondage-lano-10m-fialove

Jedným z dôležitých aspektov BDSM je komunita. V našom e-shope sme podporili množstvo BDSM akcií – či už Výstavu nahých žien (v Bratislave aj v Prahe), a taktiež menšie lokálne eventy. Nie len na týchto akciách ale kľudne aj u seba doma môžete vyskúšať Bondage, čiže zväzovanie – odporúčame robiť s niekým skúseným, aby ste sa vyhli prípadným zraneniam.

Kukla so zipsom a vnútornou maskou

Na jemnejšie hrátky ako pripútanie k posteli, spútanie rúk, si môže trúfnuť aj začiatočník. Pokiaľ vás lákajú techniky ako kinbaku alebo shibari, odporúčame skúsenejšieho riggera (ten, kto viaže). Na internete nájdete dostatok návodov a videí ako to skúsiť, avšak skúsený rigger vie presne, kde ako pritiahnúť, aby nedošlo k zraneniu.

Rukáv na pútanie predlaktia